IRPETA yra didmeninės prekybos įmonė, kuri specializuojasi stock drabužių prekyboje vyrams ir moterims.

Mes tiekiame madingus stock drabužius didmenininkams, prekybos įmonėms, mažmeninės prekybos parduotuvėms, e-verslui ypač patraukliomis kainomis. Jei planuojate atnaujinti savo jau turimą asortimentą, plėsti savo internetinį verslą, ar tiesiog ieškote patikimo partnerio, mes Jums galime padėti.

Mūsų kompanija bendradarbiauja su rūbų tiekėjais iš Danijos, Prancūzijos, Anglijos, Olandijos bei Belgijos. Visuomet ieškome naujų ir kūrybiškų sprendimų mados pasaulyje, nuolat dalyvaujame tarptautinėse parodose. Savo klientams galime pasiūlyti skirtingų prekinių ženklų tokių, kaip – VILA, BLEND, OBJECT, YUMI, BENSON & CHERY, G.SUS, &OTHER STORIES, MINIMUM, CIRCLE OF TRUST, JACK&JONES, BROADWAY, NUMPH ir kt.

Visos mūsų gaunamos prekės yra naujos, originalios, supakuotos gamintojų pakuotėse, su gamintojo etiketėmis, be defektų, klientų ar parduotuvių grąžintų prekių.
Mes nuolat gauname naujas siuntas bei atnaujiname asortimentą, todėl savo klientams galime pasiūlyti tai kas nauja ir madinga rinkoje šiuo metu!
Garantuojame gausų modelių pasirinkimą, patrauklias kainas, gerą kokybę bei nuoširdų klientų aptarnavimą!

Nes Jūs mums rūpite!