Rūbai Urmu | Katalogas

IRPETA  – įmonė prekiaujanti naujais rūbais urmu iš žymių Europos gamintojų. Jei planuojate atnaujinti savo jau turimą asortimentą, plėsti savo internetinį verslą, ar tiesiog ieškote patikimo partnerio, mes Jums galime padėti!

Mūsų kompanija bendradarbiauja su rūbų tiekėjais iš Danijos, Prancūzijos, Anglijos, Olandijos bei Belgijos. Savo klientams galime pasiūlyti įvairių žinomų prekinių ženklų tokių, kaip – VILA, BLEND, OBJECT, YUMI, BENSON & CHERY, G.SUS, &OTHER STORIES, MINIMUM, CIRCLE OF TRUST, JACK&JONES, BROADWAY, NUMPH ir kitų naujų rūbų didmeninėmis kainomis ir kiekiais. 

Sukaupta patirtis leidžia užtikrinti greitą ir kokybišką klientų aptarnavimą. Todėl galime pasiūlyti kokybiškus ir išskirtinius drabužius urmu vyrams, moterims bei vaikams už mažą kainą! Visos prekės yra naujos, originalios, supakuotos gamintojų pakuotėse, su gamintojo etiketėmis, be defektų, klientų ar parduotuvių grąžintų prekių. 

Parduodami stock kategorijos rūbai yra rūšiuojami pagal atskiras drabužių kategorijas, sezoniškumą ar prekinius ženklus. Taip pat vykdome užsakymus vyriškai, moteriškai ar vaikiškai produkcijai. Garantuojame gausų modelių pasirinkimą, patrauklias kainas, gerą kokybę bei nuoširdų klientų aptarnavimą.

Visos, kataloge pateiktos prekių nuotraukos yra originalios, fotografuotos mūsų studijoje. Parduodamų prekių katalogas yra nuolat atnaujinamas, todėl nedelskite – susiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą!

drabužių kolekcijos iš gamintojų

BLEND

Ruduo/žiema
Daugiau